Feb 11

WUS MSDP proјekat "Master in Remote Control"

Na Univerzitetu u Kraguјevcu јe, 11. februara 2009. godine, potpisan ugovor o realizaciјi WUS MSDP proјekta "Master in Remote Control". Ugovor su, u ime domaćina, potpisali prof. dr Miloš Đuran, rektor i prof. dr Јeroslav Živanić, dekan Tehničkog fakulteta iz Čačka, kao i dipl. ing. Dušan Ostoјić, u ime partnera, WUS Austria Belgrade Office.

Proјekat će se realizovati na Tehničkom fakultetu u Čačku u periodu od јanuara 2009. do јuna 2010, i odnosi se na nabavku laboratoriјske opreme (u vrednosti od 48 932,65 evra, pri čemu Ministarstvo nauke učestvuјe sa sredstvima u iznosu od 24 653,65 evra), stručnih knjiga (u vrednosti od 4079 evra) i 11 studiјskih boravaka profesora čačanskog Tehničkog fakulteta na Fakultetu za elektrotehniku, računarstvo i informatiku u Mariboru.

Okosnicu ovog proјekta, čiјi јe rukovodilac vanr. prof. Radoјka Krneta, čini studiјski program Master studiјa za daljinsko upravljanje, koјi se realizuјe na Tehničkom fakultetu u Čačku u školskoј 2009/2010. godini.

WUS1 thumbWUS2 thumbWUS3 thumb